RÜHMADE TEGEVUSED

RÜHMASUKOHT           AEG KONTAKT
Järvakandi KT


Kohila KTKohila gümnaasiumneljapäeviti kell 17.00 ruum 127 Veronica Kosenkranius veronica.kosenkranius@kohila.edu.ee
 Kohila NK 
Veronica Kosenkranius veronica.kosenkranius@kohila.edu.ee
Märjamaa KT Märjamaa noortekeskus
kolmapäev kell 17.30-19.00
(ühel nädalal 1.-4. klass,
teisel nädalal 5.-12. klass.
Sel nädalal, kui on laager,
koondust ei toimu)
Nele Pernits
nele.pernits@naiskodukaitse.ee
FB: Nele Pernits
Märjamaa NK  Märjamaa1 kord kuus,
uus kokkusaamine määratakse eelmisel kohtumisel
Maret Kollin
maret.kollin@gmail.com 
Evelin Karpenko
 Juuru NK Leho Rohtla
leho.rohtla@gmail.com 
 Juuru KT Juurus koolimajas  Kaisa Koolma
kaisaparn@gmail.com
Kaiu KT ja NK  Kaiu lasketiir  1 nädalavahetus kuus
uus kokkusaamine määratakse eelmisel kohtumisel  
KT - Kristel Kaasiku
kristel.kaasiku@gmail.com
NK - Kaja Heinsaar
kajaheinsaar@gmail.com  
Rapla KT Rapla 2 kord kuus , üle nädala neljapäeviti kell 18.30.
Liis Jõesaar
liis.joesaar@kaitseliit.ee
 Rapla NK 1-2 korda kuus, uus kohtumine lepitakse kokku koondusel. Jaanus Smirnov (jaanussmirnov74@gmail.com)
Madis Liiver
Leino Priimägi  
 Keava NK KehtnaUus kohtumine lepitakse kokku jooksvaltRebeka Grossfürst
rebeka.grossfurst@kaitseliit.ee
 Keava KT 
Liis Jõesaar
liis.joesaar@kaitseliit.ee 
Kabala KT   1 nädalavahetus kuus
uus kokkusaamine määratakse eelmisel kohtumisel   
Aime Tuhkanen
aimetuhkanen@hotmail.com 
 Kodila KTKodila  uus kokkusaamine määratakse eelmisel kohtumisel   Kristiina Künnapas
kristiina.kunnapas@gmail.com 
Vigala KT  Kivi-Vigala uus kokkusaamine määratakse eelmisel kohtumisel   Kärt Kukk
kart.kukk.002@mail.ee 
 Käru KT ja NK  Margus Oks
margus1oks@hot.ee
Eidapere KT ja NK Eidapere  Silver Niinemets
silver.niinemets@gmail.com