RÜHMADE TEGEVUSED

RÜHMASUKOHT KONTAKT
Järvakandi KT

Kohila KTKohila gümnaasium Veronica Kosenkranius veronica.kosenkranius@kohila.edu.ee
 Kohila NK  Kohila gümnaasium Veronica Kosenkranius veronica.kosenkranius@kohila.edu.ee
Märjamaa KT Märjamaa noortekeskus
Nele Pernits
nele.pernits@naiskodukaitse.ee
FB: Nele Pernits
Märjamaa NK  MärjamaaMaret Kollin
maret.kollin@gmail.com 
Evelin Karpenko
 Juuru NK Leho Rohtla
leho.rohtla@gmail.com 
 Juuru KT Juurus koolimajas Kaisa Koolma
kaisaparn@gmail.com
Kaiu KT ja NK  Kaiu lasketiir  KT - Kristel Kaasiku
kristel.kaasiku@gmail.com
NK - Kaja Heinsaar
kajaheinsaar@gmail.com  
 Hagudi KT ja NK Hagudi Tarmo Härma tarmo@hagudi.ee
Rapla KT Rapla Liis Jõesaar
liis.joesaar@kaitseliit.ee
 Rapla NK Jaanus Smirnov (jaanussmirnov74@gmail.com)
Madis Liiver
Leino Priimägi  
 Keava NK KehtnaRebeka Grossfürst
rebeka.grossfurst@kaitseliit.ee
 Keava KT  Rebeka Grossfürst
rebeka.grossfurst@kaitseliit.ee
Kabala KT  Aime Tuhkanen
aimetuhkanen@hotmail.com 
 Kodila KTKodila Kristiina Künnapas
kristiina.kunnapas@gmail.com 
Vigala KT  Kivi-VigalaKärt Kukk
kart.kukk.002@mail.ee 
 Käru KT ja NK Margus Oks
margus1oks@hot.ee
Eidapere KT ja NK Eidapere Silver Niinemets
silver.niinemets@gmail.com
 Kaerepere KT ja NK Valtu/Kaerpere Maiu Valbrit, Gerda Kärner kaerepere.noored@gmail.com